Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych produktów w sklepie herowear.pl w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:

Otrzymany produkt wraz z dokładnie wypełnionym formularzem (POBIERZ TUTAJ) należy odesłać na adres:

AD-SPOT SP. Z O.O.
UL. HUGO KOŁŁĄTAJA 22
64-130 DĄBCZE
TEL. 693621915 (przy czym zastrzegamy sobie, że nie jest to numer do kontaktu z nami).

W MIARĘ MOŻLIWOŚCI PROSIMY O WYSYŁKI KURIEREM POCZTOWYM, PACZKĄ POCZTOWĄ LUB ZA POŚREDNICTWEM WYBRANEJ FIRMY KURIERSKIEJ

Zwroty wysyłane listem pocztowym pozostawiane są na poczcie, listonosz ich nie zabiera ze względu na gabaryty i często nie zostaje pozostawione awizo do odbioru. Jeśli decydują się Państwo na wysyłkę Pocztą Polską prosimy o przesyłki rejestrowane.  

Sklep HEROWEAR.PL nie ponosi odpowiedzialności za paczki wysłane pod błędny adres.

Zwrot musi być dobrze zabezpieczony, odpowiednio zapakowany – w kartonik, w którym został dostarczony, a także w foliopak. Formularz zwrotu powinien zostać poprawnie wypełniony i zawierać: nazwy zwracanych towarów, prawidłowe ceny (z uwzględnieniem rabatu, jeśli był naliczony), a także całkowitą kwotę do zwrotu. Nr konta należy podać jedynie w przypadku pobrania oraz przelewu tradycyjnego. Brak szczegółowych informacji na formularzu może opóźnić procedurę przyjęcia zwrotu.

WAŻNE

Nie przyjmujemy paczek zwrotnych wysłanych za pobraniem lub do paczkomatu.
Nie ma też możliwości osobistego zwrotu towaru.

 

  • Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. Nie może nosić śladów użytkowania: zabrudzeń, np podkładem (zdarza się to przy mierzeniu); zapachu np. proszku. Musi też posiadać metki papierowe przyczepione fabrycznie.
  • Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący – my zwracamy tylko koszty towaru. Kwota za zwrot będzie pomniejszona o koszty wysyłki.
  • Zwroty kosztów transakcji realizowane są tą samą metodą płatności, jaka była wybrana przy składaniu zamówienia w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu. W przypadku płatności za pobraniem zwrot realizowany jest przelewem tradycyjnym na podany nr konta.
  • Zastrzegamy sobie prawo do poinformowania o przyjęciu zwrotu maksymalnie do 48 godzin od daty doręczenia przesyłki zwrotnej na adres naszej firmy.  

WYMIANA

Procedura wymiany polega na odesłaniu wybranego towaru do zwrotu i jednoczesnym złożeniu nowego zamówienia. Informujemy, że proces zwrotu będzie przebiegał bez zmian, a za nowe zamówienie należy dokonać opłaty.

ZŁAP KOD NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!

ZAPISZ SIĘ, A NA MAILA OTRZYMASZ NIESPODZIANKĘ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Więcej o plikach cookies i ich wykorzystywaniu przeczytasz z naszej polityki prywatności.