Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wielu z was zastanawia się, czym właściwie jest odzież streetwear? Otóż streetwear oznacza w potocznym języku modę uliczną. Jeszcze 10-15 lat temu moda uliczna przeznaczona była głównie dla młodych ludzi. Charakteryzowała się głównie wygodą. W garderobie znajdowały się bluzy, t-shirty gładkie lub z tematycznymi nadrukami, często dzianinowe spodnie, a także szerokie jeansy. Styl street był raczej określany jako mało elegancki.

W ostatnich latach streetwear zaczął mocno ewaluować i z ulicznego przeistoczył się w modę miejską, już nie dla wąskiego grona jakim jest młodzież, ale w zasadzie dla każdego niezależnie od wieku. Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślałby, że można połączyć długi płaszcz ze sportowym obuwiem, bluzą, czy też t-shirtem. Teraz takie stylizacje są na porządku dziennym. Niedość, że genialnie się prezentują to są niesamowicie komfortowe. Trzeba więc stwierdzić, że streetwear jest wszechobecny. Czym właściwie jest odzież streetwear? Pozwala nam się wyróżniać, a także w pewien sposób manifestować swoje poglądy wybierając odzież z tematycznymi nadrukami. Na rynku istnieje wiele firm oferujących odzież streetwearową i są to głównie sieciówki. Jest to często odzież, do produkcji której wykorzystano średniej jakości tkaniny, a nadruki po kilku praniach nie wyglądają najlepiej. Jednak czy nie warto byłoby się wyróżniać z tłumu i wybierać bardziej unikatowe koszulki i bluzy? Oczywiście, że tak. Na tym powinien opierać się nasz styl. Marka odzieży streetwear HERO wychodzi na przeciw waszym oczekiwaniom. W sklepie internetowym znajdziecie unikatowe koszulki i bluzy dla niej i dla niego. Sklep oferuje bardzo dobrej jakości odzież oraz nadruki według własnego projektu. Trzeba też wspomnieć, że marka HERO oferuje kolekcję odzieży dla pasjonatów straży pożarnej.

Jesteśmy coraz bardziej zabiegani, dlatego duże znaczenie w kwestii ubioru ma wygoda, a wygoda to również jakość odzieży. Noś ubrania, w których czujesz się dobrze.

ZŁAP KOD NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!

ZAPISZ SIĘ, A NA MAILA OTRZYMASZ NIESPODZIANKĘ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Więcej o plikach cookies i ich wykorzystywaniu przeczytasz z naszej polityki prywatności.