Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy istnieje marka i odzież dla strażaka? Jeżeli istnieje to nie jest to odzież na codzień czyli taka, która nadal będzie związana z pasją do straży pożarnej, ale nie będzie swoim wyglądem przypominała koszulki do pracy z wielkim napisem STRAŻ na plecach. Odzież dla pasjonata straży pożarnej powinna delikatnie pokazywać jego hobby w atrakcyjny modowo sposób.

Doskonale wiemy jak niebezpieczna, odpowiedzialna, a także pełna poświęcenia bywa praca strażaka. Nie każdy jest wstanie pod względem fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym podjąć się takiej pracy. Niezależnie od tego czy jesteś zawodowym strażakiem, czy ochotnikiem – wszyscy wykonujecie kawał dobrej roboty i każdy jest tego świadomy. Musimy więc stwierdzić, że bycie strażakiem to przede wszystkim pasja. Dlatego stworzyliśmy markę odzieżową dla strażaka, aby choć w taki sposób oddać im hołd.

Każdy z nas posiada jakieś zainteresowania. Jedni zamykają się ze swoim hobby w domowym zaciszu, drudzy zaś chcą w mniej lub bardziej bezpośredni sposób pokazać ją innym. Marka odzieżowa HERO wychodzi na przeciw jednym i drugim. Jest to marka i odzież skierowana głównie dla strażaka. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz autorską kolekcję dedykowaną dla strażaków, którzy chcą w codziennych stylizacjach pokazać swoje zainteresowania. Kolekcja zawiera modele koszulek oraz, takie jak np. HERO FIRE, czy też JADĘ NA ALARM, które bezpośrednio sugerują, że jesteś pasjonatem straży pożarnej. Są również modele zawierające bardziej dyskretne sugestie, jak np. HERO FIREMAN, gdzie znaczenie nadruku na bluzie, czy koszulce będą wstanie rozszyfrować tylko strażacy. Sam wybierzesz jak chcesz wyeksponować swoje zainteresowania na odzieży.

Na HERO każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ prócz odzieży dla strażaka oferujemy także bluzy i koszulki STREETWEAR. Nie pozostaje więc nic innego, jak zajrzeć na stronę i wybrać coś dla siebie.

ZŁAP KOD NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!

ZAPISZ SIĘ, A NA MAILA OTRZYMASZ NIESPODZIANKĘ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Więcej o plikach cookies i ich wykorzystywaniu przeczytasz z naszej polityki prywatności.